OFERTY PRACY

Przegląd ofert pracy

Pracownik szklarni z pomidorami (Uden)

stosować
PZ14 617 Wyświetlono Uden 38+ 10,67 Pracownik szklarni

Opis funkcji

Jako pracownik szklarni z pomidorami możesz być przydzielony do różnych zadań w zależności od sezonu:

  • sadzenie, uprawa i pielęgnaja krzaków pomidorów,
  • ścinka liści,
  • podzwiązywanie krzaków pomidorów,
  • zbiór pomidorów,
  • sortowanie oraz pakowanie pomidorów.

Co oferujemy?

  • stawkę €10,67,
  • możliwość nadgodzin,
  • zakwaterowanie u klienta w kwocie €70/ tydzień,
  • ubezpieczenie zdrowotne w kwocie €28,14/ tydzień.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

  • doświadczenia w pracach szklarniowych,
  • motywacji i chęci do pracy,
  • chęci długoterminowej współpracy,
  • punktualności.

Profil firmy

Pomidory uprawiane są w nowoczesnych szklarniach w Uden (27 500 m2) i Maasbree (62 500 m2), które zaopatrzone są w ledowe lampy.  Sezon uprawy rozpoczyna sie na początku listopada, kiedy nowe rośliny są umiesczane w szklarni. a pierwsze pomidory nadające się do zbioru dojrzewają na początku stycznia. Zbiory trwają około 40 tygodni, dzięki temu nasz klient  zapewnia miejsca pracy niemal przez cały rok.  Firma posiada również nowoczesną halę do pakowania, w której wszystkie pomidory pakowane są zgodnie z życzeniami klienta.

NL

Functiebeschrijving

Als tomatenkasmedewerker kun je afhankelijk van het seizoen verschillende taken krijgen:

  • tomatenstruiken planten, kweken en verzorgen;
  • bladderen knippen;
  • planten binden;
  • tomatenoogsten;
  • tomaten sorteren en verpakken.

Wat bieden we jou?

  • uurloon van € 10,24;
  • overwerkmogelijkheden;
  • huisvesting bij de klant voor € 70 per week;
  • zorgverzekering voor € 26,18 per week.

Wat verwachten we van een ideale kandidaat?

  • ervaring met het werken in de kas;
  • motivatie en nauwgezetheid;
  • beschikbaarheid voor een lange periode;
  • stiptheid.

Bedrijfsprofiel

De tomaten worden geteeld in moderne kassen op locaties in Uden (27.500 m2) en Maasbree (62.500 m2), deze zijn voorzien van ledlampen. Het teeltseizoen van de tomaten begint rond begin november als de nieuwe planten in de kas worden gezet  en de eerste tomaten worden geoogst begin januari. De teelt duurt ongeveer 50 weken. In 40 weken daarvan wordt er geoogst, waardoor onze klant het hele jaar door banen biedt. Daarnaast beschikt het bedrijf over een moderne inpakhal, waar alle tomaten verpakt worden naar de wensen van de klant.

Godziny
Miasto Uden
Open sollicitatie

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Dane CV

Twoje CV (limit wysyłania: 2Mb)

Liście
Motywacja
Liście