Oferty pracy

Przegląd ofert pracy

Szklarnia z amarylisami

PZ30 29 Obejrzane Huissen 38 10,34 Pracownik szklarni

Opis funkcji

Szukasz pracy na sezon jesienno-zimowy?

Świetnie trafiłeś, bo właśnie w tym okresie trwa sezon na amarylisy - kwiaty cięte sprzedawane w okresie świątecznym.

Oferujemy pracę na okres 4 miesięcy z możliwością przeniesienia do innego klienta po zakończonym projekcie lub zjechania do Polski i powrotu na sezon w przyszłym roku

Co oferujemy?

  • pracę na okres 4 miesięcy z możliwościa powrotu na kolejny sezon za rok;
  • stawkę 10,34;
  • holenderską umowę o pracę tłumaczoną na język polski,
  • zakwaterowanie certyfikowane przez SFN bardzo blisko miejsca pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Obowiązki

  • w pierwszych tygodniach obrywanie niepotrzebnych liści i pielęgnacja plantów;
  • w kolejnym etapie ścinanie, a następnie pakowanie kwiatów.

Godziny pracy

Jedna zmiana od godziny 08:00 do 17:00.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dostępność do pracy na 4 miesiące,
  • punktualność i motywacja do pracy.
Godziny 38
Wynagrodzenie 10,34
Miasto Huissen

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Adres zamieszkania
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
Dodaj