Oferty pracy

Przegląd ofert pracy

PRODUKCJA MAT ANTYPOŚLIZGOWYCH

PZ21 210 Obejrzane Weert 40 13,13 Pracownik produkcji

Opis funkcji

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do pracy przy produkcji mat antyposlizgowych, które powstają w procesie recyklingu plastiku.

Prace wykonuje się wspólnie w małym teamie 4/5 osobowym, więc głównym atutem jest umiejętność pracy w zespole oraz dostępność na długi okres czasu.

Co oferujemy?

  • pracę na długi okres czasu ze stałymi godzinami,
  • możliwość nadgodzin,
  • holenderską umowę tłumaczoną na język Polski,
  • zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • samochód na dojazdy do pracy.

Obowiązki

  • odbieranie gotowej masy z lini produkcyjnej;
  • układanie masy w formie prasującej;
  • uruchamianie prasy;
  • odbieranie gotowego produktu z formy prasującej;
  • kontrola jakości produktu.

Godziny pracy

Praca w systemie 3 zmianowym.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

  • dostępność i chęci do pracy w godzinach nocnych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat.B,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • umiejętność pracy w grupie.

Profil firmy

Firma niedawno zmieniła lokację i jest w trakcie rozbudowy. Do nowo powstałej hali poszukują stałych pracowników,  którzy będą obsługiwać produckję mat antyposlizgowych oraz palet.

Godziny 40
Wynagrodzenie 13,13
Miasto Weert

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Adres zamieszkania
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
Dodaj