Oferty pracy

Przegląd ofert pracy

MONTER PODŁÓG

PZ16 278 Obejrzane Best 40 12,50 - 15,00 monter

Opis funkcji

Jako monter podłóg jesteś odpowiedzialny za sprawny i prawidłowy montaż podłóg miękkich (wykładziny, winyl) i podłóg twardych (laminat, PCV) oraz zasłon okiennych, rolet,  żaluzji w domu klienta zapewniając profesjonalną i przyjazną obsługę.

Co oferujemy?

  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stawkę między 12,50 a 15,00 euro w zależności od doświadczenia,
  • holenderską umowę tłumaczoną na język polski,
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie i transport do pracy.

Obowiązki

  • montaż podłóg takich jak: wykładzina, winyl, laminat, PCV,
  • montaż zasłon okiennych, rolet, żaluzji,
  • przygotowanie odpowiednich narzędzi oraz materiału,
  • przygotowanie podłóg (nakładanie masy szpachlowej dla wyrównania podłoża),
  • pomiar powierzchni i odpowiednie zaplanowanie pracy,
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów/przeszkód,
  • utrzymywanie bezpiecznego środowiska pracy,
  • załadunek/rozładunek materiałów.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata?

  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • prawa jazdy kat. B,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • chęci podjęcia pracy na długi okres czasu,
  • wysokiej kultury osobistej.

Profil firmy

Firma zajmuje się sprzedażą materiałów podłogowych/ okiennych oferująca również ich montaż w domu u klienta.

Chętnie się uczysz i masz doświadczenie jako monter podłóg? Umiesz pracować samodzielnie, jesteś odpowiedzialny, niezawodny i przyjazdy dla klienta? Nie zwlekaj – aplikuj!

Godziny 40
Wynagrodzenie 12,50 - 15,00
Miasto Best

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Adres zamieszkania
Dane kontaktowe
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja